TopStar

22. ledna 2018 17:45

Bývalka Mareše Kociánová předvedla luxusní postavičku jen v plavkách

Všichni víme, že má Michaela Kociánová výstavní tělo. Nejednou nás o tom přesvědčila na focení a módních přehlídkách. Dnes to ale nebyl účel, modelka si jen užívá zaslouženého volna v exotice. A konkrétně v Ománu, který si jen tak nějaká celebrita neriskne vybrat.

Topmodelka Michaela Kociánová ráda předvádí své křivky při různých foceních spodního prádla. A není tomu jinak ani na sociálních sítích. Pro tentokrát zveřejnila slovenská kráska fotografie z dovolené v Ománu a je na nich jen v plavkách. Však si to může dovolit, je to jediná modelka z naší sousední země, která se stala ‚‚andílkem“ newyorské módní přehlídky Victoria's Secret.

Rozhodně to není prvně, co si svůdná blondýnka užívala luxusní dovolené. Minulé léto trávila někdejší láska moderátora Leoše Mareše volné chvíle na řeckém ostrově Mykonos. Tam byla se svým stávajícím přítelem, Britem Arranem Yentobem. A fotky v plavkách rozhodně nechyběly.

Leoš Mareš není jediná známá osobnost, která s kráskou randila. Notnou chvíli ji opečovával i režisér a exmanžel Madonny Guy Ritchie. Možná právě proto příliš času na rodném Slovensku netráví a stále se vozí po rozličných destinacích, ať už pracovně, nebo dovolenkově. Nový rok kupříkladu Michaela trávila ve Švýcarsku. A zima Kociánovou rozhodně neskolí, vyfotila se, jak jinak, než opět v plavkách.


Přečtěte si také