TopStar

28. června 2018 10:10

Bývalka slavného fotbalisty chce vypadat jako Angelina Jolie! Kolikátou plastiku podstupuje?

Ruská tanečnice tanga a bývalá manželka bulharského fotbalisty Blagoye Georgieva je známá svou láskou k Angelině Jolie. Aby se svému idolu přiblížila, podstupuje Esmer Omerova desítky plastických operací. Fanoušci se ale smějí, že spíše než hollywoodská sex bomba, vypadá jako Michael Jackson. Co na ni říkáte vy?

Každý máme svého idola. Ruská ‚‚celebrita‘‘ Esmer Omerova miluje Angelinu Jolie a její láska přesahuje všechny hranice normality. Kvůli tomu, aby vypadala stejně jako její oblíbenkyně podstoupila Esmer už deset plastických operací. Nechala si zvětšit rty, zmenšit a zeštíhlit nos, podstoupila plastickou operaci prsou, změnila svou přirozenou barvu očí a začala nosit šedé kontaktní čočky.

Barvu vlasů má sice dívka v současnosti blonďatou, v minulosti si už ale vyzkoušela tmavou hřívu jako má právě Angelina. Blond zvolila kvůli filmu Narušení, kde si Jolie zahrála světlovlasou hrdinku. Fanoušci se ale Omerové smějí a tvrdí, že spíš než jako představitelka Lary Croft vypadá Esmer jako zdeformovaný Michael Jackson. Jiní zas míní, že vypadá jako děsivý mimozemšťan.

Esmer Omerova ale není jediná, kdo si libuje v plastických operacích. Připomeňme si světově známého Rodriga Alvese či ještě jeden zombie klon Angeliny Jolie, teprve devatenáctiletá Íránka Sahar Tabar, která se ale nakonec přiznala, že její láska vůči Angelině není zas tak velká, aby se nechala znetvořit. Přiznala tak, že všechny její fotografie byly jen výplodem Photoshopu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také