TopStar

15. března 2018 10:02

Bývalý Aniston se z rozvodu oklepal rychle! Teď randí s malířkou Petrou Collins

Poté, co Jennifer Aniston a Justin Theroux oznámili rozvod, všichni začali spekulovat, co je jeho příčinou. Často se mluvilo o tom, že byli příliš rozlišní a dokonce žili odděleně. Další verzí ale bylo, že si Justin našel jinou a vypadá to, že je to skutečně tak! Hercovou vyvolenou se stala pětadvacetiletá umělkyně z New Yorku.

A není to ani tak dávno, co fanoušci viděli dvojici u společné večeře. Theroux prý vypadal zamilovaně a nemohl se své nové dívky nabažit. Zdá se, že dvojice se zná už pořádně dlouho, proto by spekulace o delším spojení této dvojice mohly být pravdivé. Ještě před tím, než se Theroux s Aniston rozhodli rozvádět, na svém Instagramu zveřejnil hollywoodský herec fotografii, na které označil právě Petru.

Jak se ukázalo, tak Selena Gomez, kterou s Justinem spojovali také, je Petřinou dobrou přítelkyní. Po několika málo hodinách, co se zjistilo, že Justin s malířkou chodí, Selena přestala sledovat svou přítelkyni na Instagramu. Že by se rozpoutalo čiré peklo o stárnoucího lamače ženských srdcí?

Selena Gomez je zároveň blízkou přítelkyní Jennifer Aniston, proto není divu, že se své přítelkyně Aniston s velkou pravděpodobností zastala a vybrala ji před Petrou. Therouxe to ale netrápí a hrátky s ohněm jsou to pravé ořechové pro něj.

Připomeňme si, že to není tak dávno, co se po světě rozletěla zpráva, že herečka Jennifer Aniston (49) se bude rozvádět se svým stávajícím mužem Justinem Therouxem (46). Teď spekulují média i fanoušci, zda manželství herečce krachlo i třeba kvůli Bradu Pittovi, který řeší stejné trable, no a zda se ti dva dají zase dohromady. A co myslíte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také