TopStar

21. března 2018 12:09

Caitlyn Jenner měla nehodu: Natloukla si nos nebo to přehnala s opalováním?

Žít v Los Angeles, kde je téměř neustále jasné nebe, nemusí vždy znamenat výhru v loterii. Často tuto pohodu může narušit pár minut na přímém slunci, které vystavuje pokožku škodlivému UV záření. O riziku spálení kůže už ví své i Caitlyn Jenner, která se momentálně zotavuje z velmi nepříjemného zážitku.

V úterý večer Jenner zveřejnila fotku, kde má krvavě zarudlý a oteklý nos. I přesto, že se snaží působit vyrovnaně, na fotce je vidět spíše bolestivý úsměv. Každého, kdo se na selfie podíval, hned napadlo jediné: „au…“. Fanoušci spekulují, zda se nejedná o rakovinu kůže, k této informaci se však Jenner nevyjádřila.

68letá hvězda reality show, která v roce 2015 podstoupila operativní změnu pohlaví, na svém instagramovém účtu varuje ostatní, aby nosili sluneční brýle a patřičně se chránili. Teď už ví, jak důležité je použití opalovacího krému. Než se vše zahojí, bude nějaký čas místo svého obvyklého nánosu make-upu používat léčivé masti. Jenner, která si libuje v luxusní kosmetice a o svůj obličej řádně pečuje, si určitě oddychla při zjištění, že při použití laseru by na nose nemusela zůstat ani jizva.

Sdílejte článek

Přečtěte si také