TopStar

14. března 2018 09:10

Cameron Diaz rozhořčila fanoušky! Skončila s hereckou kariérou kvůli lásce

Herečka Cameron Diaz (44) je hvězdou kinematografického průmyslu. Fanoušci ji milují z filmů ‚‚Maska‘‘, ‚‚Charlieho andílci‘‘ nebo ‚‚Prázdniny‘‘. To už je ale nostalgie a v nových filmech se herečka neobjeví. Cameron se hodlá naplno oddat rodině a kariéru pověsit na hřebík.

Blízká přítelkyně Cameron Selma Blair zmínila, že Cameron se nechystá vracet na velká plátna a chce se věnovat naplno své rodině a muži Benjimu Maddenovi. ‚‚Nedávno jsme spolu s Cameron byly na obědě a vzpomínaly na film Prostě sexy, ve kterém jsme si zahrály obě. Já řekla, že bychom si mohly zahrát i v pokračování. Cameron ale najednou vyhrkla, že s herectvím skončila. Už nic z toho nepotřebuje, má fantastický život a nemá představu, co by ji mohlo k herectví vrátit.‘‘

Posledním filmem, kde si Cameron zahrála, byl film ‚‚Annie‘‘ z roku 2014, který byl celkem úspěšný. Poté dostala Cameron mnoho zajímavých nabídek, ale ona vše odmítla. ‚‚Prostě ji to nezajímá,‘‘ nechal se slyšet anonymní zdroj.

‚‚Je šťastná, že se jí vše podařilo v osobním životě a a chce na maximum využít svůj volný čas pro rodinu,‘‘ pokračoval blízký přítel Diaz. Připomeňme, že Cameron se se svým mužem vzala před třemi lety. Už brzy poté se objevily spekulace, že herečka pověsí kariéru na hřebík. A důvodem tomu bylo přání manželů, že by si pořídili děťátko. Nyní se evidentně na miminku pracovat začalo a herečka je skutečně šťastná.


Přečtěte si také