TopStar

18. prosince 2017 12:59

Candice Swanepoel už roste bříško, kráska je podruhé v tom

Devětadvacetiletá božská modelka a její ženich, model Hermann Nicoli, spolu čekají druhé dítě! Napsala Candice na svém Instagramu. Ačkoli se hvězda přehlídkových mol letos ukázala na nejedné přehlídce, v současnosti se jí bříško už pořádně zakulacuje.

‚‚Vánoce přišly letos brzy. #2,“ připsala topmodelka ke své fotografii, která byla pořízena ještě za jejího prvního těhotenství. V pokročilém stádiu těhotenství Candice zatím není, proto její očekávání rovněž znatelné není. Vždyť teprve ještě před nedávnem se promenádovala po mole hvězdné přehlídky Victoria's Secret Fashion Show v Šanghaji a předvedla tak své známé božské křivky.

Připomeňme si, že Candice Swanepoel je se svým vyvoleným již 10 let a vychovávají syna Anacu. Ten se narodil teprve nedávno, v říjnu loňského roku. Už zanedlouho se ale chlapec dočká sourozence. Teď si však celá rodina užívá slunečna v Brazílii, kam se vydala za zaslouženým odpočinkem. Na zdejší pláži ukázala modelka stále perfektní figuru a rozhodně se tak nemusí bát, že by po druhém těhotenství přišla o pracovní nabídky.

Od této modelky by se měli ostatní učit. Jihoafrická kráska ví, jak zaujmout i bez laciných póz a gest. Není tomu tak dávno, co atraktivní maminka zveřejnila fotku, na které byla úplně nahá. I přes tento fakt působil snímek velmi draze a na úrovni. I přesto, že intimní partie na fotce znát nejsu, přes 300 tisíc fanoušků bylo evidentně nadšeno. S jakými dalšími fotkami modelka přijde, to se nechme překvapit. A jak se líbí fotografie vám?

Sdílejte článek

Přečtěte si také