TopStar

20. září 2017 16:49

Jiří Kubeš

Captain Jack míří na turné do České republiky!

Legenda, která udala směr europopové hudby, navštíví Olomouc, Prahu i Plzeň. Během září a října se můžete těšit na nevšední show, která vás přenese zpět do devadesátých let!

Jako Fénix povstane z popela! Můžete se spolehnout na to, že Captain Jack na sobě vždy bude mít červenou čepici, vojenskou uniformu a ve své blízkosti krásné a polonahé ženy. Důkazem toho je i nový videoklip In the Army Now 2017. Remix slavného hitu od skupiny Status Quo z 80. let, spatřil světlo světa 6. července 2017 a za pouhé dva měsíce má přes milión zhlédnutí. Na své konto si Captain Jack ještě může připsat téměř 20 zlatých a platinových desek, více než 40 miliónů prodaných nosičů a stažení. Důvod proč si připomenout, jakou bombou hudební éra 90. let byla.

A proč to vůbec zmiňujeme? Protože pro milovníky 90.let máme dobrou zprávu. 90‘s Explosion vás spolu s novým protagonistou Brucem Lacy a jeho vokalistkou Michelle Stanley, se kterou tvoří novou tvář značky Captain Jack, do tohoto prostředí vezmou. Plánují totiž turné po české republice. Ve velkolepém stylu, jak to umí, vás rozpohybují v rámci tanečních a pochodově - vojenských rytmů, tolik typických pro symbol, kterému se říká Captain Jack. Rozvíří stojaté vody, roztančí každého, kdo miluje dancefloorovou hudbu a vtáhnou vás do té pravé devadesátkové nálady, ze které se nebudete chtít vrátit.

Nenechte si to ujít. Ovzduší devadesátých let, bude protkáno vším tím, co k tomu patří.

Sdílejte článek
Štítky legendy ČR koncerty 90.léta

Přečtěte si také