TopStar

15. července 2014 11:18

Lucie Průchová

Cara Delevingne bojuje za holé bradavky

Kampaň Free the Nipple, v doslovném překladu Volná bradavka, podporuje nápad žen chodit bez svršků na veřejnosti. Když můžou v horkém parném létě chodit bez triček muži, proč ne ženy? Tuto kampaň podpořily nejen Cara Delevingne, také Miley Cyrus, Rihanna, Rumer Willis a další.

Americké zákony zakazují, aby ženy chodily s odhaleným hrudníkem. Supermodelka poslal svou fotografii s obnaženými bradavkami do Free the Nipple, aby jim ukázala svou podporu. Jenže právě bradavky měla modelka na fotce překryté cenzurou.

Na fotografii Cara Delevingne stojí po boku neznámého muže. Oba dva mají detailně popsané části svých prsou, bohužel Cara má bradavku skrytou. Začínají kvůli tomu dohady, že nejde o plnou podporu. Top modelka je již dlouhou dobu zastánce kampaně a byla poprvé spatřen již v únoru, na sobě měla tričko, které nese název kampaně se sloganem.

Tento rok také vznikl film se stejným názvem kampaně. Free the Nipple film režíruje Lina Esco a na scénáři pracoval Hunter Richards. V hlavních rolích se objevují Lola Kirke, Casey LaBow, Zach Grenier a další.

Čtěte další zajímavosti:

Sdílejte článek

Přečtěte si také