TopStar

4. listopadu 2017 10:30

Cara Delevingne nahoře bez

Pětadvacetiletá Cara Delevingne kývla na odvážný experiment, se kterým přišel časopis Chaos Sixty Nine. Kontroverzní modelka se částečně odhalila při focení na titulní stranu jednoho z nejznámějších magazínů. Zakladatelky Chaosu, Charlotte Stockdale a Katie Lyall, vydávají časopis, který poskytuje svým fanouškům odvážné fotografie číslo od čísla.

Spolu s Carou se focení zúčastnila ještě britská modelka Adwoa Aboah, která na několika snímcích svou kolegyni líbá. ,,Platonické polibky s mou sestrou nebo nejlepší kamarádkou ! Obě bezmezně miluju za jejich genialitu," okomentovala na Instagramu Aboah fotky i spolupráci s redakcí.

Platonic Kisses with my sister and best friend @caradelevingne for the cover of @chaossixtynine poster book issue one. Mad love to the @chaos ladies for being so genius, love you both. And Massive big ups to @cassblackbird and @valgarland .

Příspěvek sdílený Adwoa Aboah (@adwoaaboah), Lis 2, 2017 v 2:14 PDT

So honored to be on the cover of the new @chaossixtynine poster book issue one with my bestie @adwoaaboah thank you @chaos @cassblackbird @thevalgarland @chanelofficial I u all so very much!

Příspěvek sdílený Cara Delevingne (@caradelevingne), Lis 2, 2017 v 3:01 PDT

Pro vznik některých fotek musely obě modelky vylézt na střechu a pózovat před fotografem na jejím úplném okraji.

Sdílejte článek

Přečtěte si také