TopStar

11. listopadu 2017 08:15

Cara Delevingne v sexy kampani pro Jimmy Choo

Pětadvacetiletá bisexuální modelka Cara Delevingne se stala hlavní tváří reklamní kampaně pro novou kolekci Shimmer in the dark módní značky Jimmy Choo. V té předvádí britská kontroverzní herečka výraznou obuv a jednomu páru je ve videu věnována pozornost obzvlášť. Podle scénáře jde Cara nočním New Yorkem ke klubu v černých kotníkových botách ozdobených zářícími krystaly.

Outfit modelky ve videu je rovněž ve stylu disco. Právě tomuto stylu je věnována celá nová kolekce Jimmy Choo. Delevingne má na sobě v reklamě krátké červené šaty, které perfektně vyzařují a předávají celou atmosféru nové kolekce. Nejde však o šaty, ani o jejich délku, kolemjdoucí jsou uchváceni především výběrem její obuvi. Všichni zúčastnění nemohou z Cary spustit oči a modelka si užívá svou nezávislost.

Top modelka je přeci jen žena, proto svůj charakter neudržela na uzdě a zveřejnila na svém Instagramu nejen video, ale i snímky z focení pro tuto kolekci. Na všech fotografiích má hvězda na sobě blyštivé a záříci kusy. Každý jednotlivý outfit podtrhuje perfektní křivky Delevingne a perfektně dolazuje obuv, která by neměla být v pozadí či pouhým doplňkem. Který z outfitů sedne krásce filmových pláten i přehlídkových mol nejvíce posuďte sami.

#caradelevingne @caradelevingne @jimmychoo #sexy

Příspěvek sdílený caralover0724 (@cara_tinkerbell), Lis 10, 2017 v 4:41 PST

How do you like your eggs in the morning @jimmychoo

Příspěvek sdílený Cara Delevingne (@caradelevingne), Lis 9, 2017 v 11:13 PST

More bts @jimmychoo

Příspěvek sdílený Cara Delevingne (@caradelevingne), Lis 9, 2017 v 11:11 PST

V současnosti se to v Hollywoodu jen hemží sexuálními skandály, které vyvolalo především jméno Harvey Weinstein. Před nedávnem se nechala kráska Delevingne slyšet, že i ona měla s tímto chlípníkem zkušenost. ,,Sešli jsme se kvůli jednomu filmu. Když jsme zůstali sami, začal se mi chlubit seznamem hereček, se kterými měl intimní poměr a jim to pomohlo ke kariéře. Pak si mě chtěl vzít na pokoj. Já nejdřív odmítla, ale protože jsem neměla odvoz, žekla jsem si, že u něj počkám. Přeci nemůže být takový zvrhlík. Nakonec se ukázalo, že chtěl sex ve třech, tak jsem to uhrála a předvedla mu svůj zpěv. Poté se mě snažil líbat a já utekla," nechává se slyšet Delevingne.

#mood @jimmychoo bts

Příspěvek sdílený Cara Delevingne (@caradelevingne), Lis 9, 2017 v 11:08 PST

It's Friday! Yohoo #caradelevingne #cara #carajocelyndelevingne #cjd #caradele #carad #slay #queen

Příspěvek sdílený [ Cara X Sirina ] (@caraxsirxina), Lis 10, 2017 v 5:10 PST

Sdílejte článek

Přečtěte si také