TopStar

3. prosince 2018 12:53

Tereza Šulcová

Carole Middleton poprvé promluvila! Jaké to je mít z dcery vévodkyni z Cambridge?

Matka Pippy a Kate Middleton, Carole Middleton (63) poskytla první rozhovor, který byl publikován v magazínu The Telegraph. Hovořila nejen o svých královských vnoučatech princi Georgovi, princi Louisovi a princezně Charlotte, ale také o tom, jak moc se jí změnil život od doby, co se z její dcery stala vévodkyně z Cambridge.

Celá rodina Middletonových se dostala do povědomí veřejnosti od doby, co Kate Middleton začala randit s princem Williamem. A je to vůbec poprvé, kdy její matka otevřeně promluvila o celé této události, která ovlivnila její rodinu. Carole je především diskrétní a cení si své soukromí. Proto jsme ji neměli na hledáčku paparazzi fotografů. I při rozhovoru byla velice opatrná na to, co vypustí do světa. „V průběhu let si potvrzuji, že je moudré neříkat nic.“

Není žádným tajemstvím, že Kate a Pippa Middleton v minulosti pracovaly v rodinném obchodě Party Pieces, které slaví 30. výročí od založení. Matka začleňovala své děti do podnikání od brzkého věku, aby věděly, co vše taková práce obnáší. „S obchodem mi hodně pomáhaly.“ Kate, Pippa a její syn James byly v roce 1989 na titulní stránce na jednom z jejích prvních katalogů. „Kate vymyslela, jakým designem se naše produkty budou ujímat a Pippa následně vytvořila web,“ svěřila se jejich matka.

Během celého rozhovoru zazvonil Carole telefon. Přišla jí textová zpráva od dcery Kate Middleton, která jí popřála hodně štěstí během rozhovoru, svěřila se. Ani vévodkyně z Cambidge není tedy tak zaneprázdněná, aby zapomínala na svou matku. Je vidět, že se na jejich vztahu nic nezměnilo, a ten je pořád stejný nehledě na to, že je teď její dcera vévodkyní z Cambridge.

Carole ráda nakupuje ve slevách, jak se sama přiznala. A stejnětak i Kate s Pippou Middleton. Nejraději mají značku Samantha Sung, kde rády nakupují šaty a trička. Slabost má Carole pro módní návrhářku Catherine Walker, která obléká právě i Kate Middleton.

Vzhledem k tomu, že Carole začala podnikat s věcmi na oslavu pod názvem Party Pieces, není divu, že ona sama bude mít ráda skvělé večírky. „Jsem rozhodně noční sova a mám ráda večerní akce, a to až tak, že se na mě někdy děti dívají skrz prsty.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také