TopStar

4. února 2019 11:25

Tereza Šulcová

Čas nezastavíte! Podívejte se na fotografie slavných celebrit!

Na internetu kolují koláže slavných osobností, které byly zachyceny v těch nejlepších letech. A na koho se můžete těšit? Na fotografiích se setkáte s celebritami jako je Freddie Mercury, Paul McCartney, George Michael a mnoho dalších!

Jednou z nejoblíbenějších koláží se stala fotografie se zpěvákem Freddiem Mercurym. Může za to pravděpodobně film Bohemian Rhapsody, který sklidil obrovský úspěch a dostává jednu cenu za druhou. Ale i tak nemůže popřít, že Mercury je legenda, která zasáhla obrovské publikum svým hlasem. Freddie podlehl AIDS ve věku 45 let.

Druhou nejoblíbenější koláží se stal snímek s legendou Michaelem Jacksonem. Jeho slavná měsíční chůze se ukazuje dodnes a jeho skladby uslyšíte ještě dnes v rádiu. Jackson se s Freddiem znal i osobně. V roce 1980 spolu nahráli pár duetů a před pár lety je skupina Queen vydala. Král popu zemřel na zástavu srdce ve věku 50 let.

A na koho se můžete těšit v galerii? Na legendy jako Paul McCartney, George Michael, Madonna, Whitney Houstonová, Tina Turnerová a mnoho dalších.

Sdílejte článek
Štítky Madonna Freddie Mercury Paul McCartney Whitney Houston Tina Turner Michael Jackson George Michael

Přečtěte si také