TopStar

18. listopadu 2017 12:13

Catherine Zeta-Jones k nepoznání v novém seriálu Cocaine Godmother

Medellínský kokainový kartel nepřestává inspirovat tvůrce filmových snímků. Nejprve se objevil počin Escobar: Paradise Lost, poté pohltil svět seriál Narcos. Nyní se fanoušci drogové tématiky nemohou dočkat seriálu Cocaine Godmother, jehož trailer navnadil netrpělivé diváky ještě víc.

Cocaine Godmother pojednává o životě světově nejznámější kolumbijské drogové baronky Griseldy Blanco. Tuto roli si zahraje hvězda filmových pláten Catherine Zeta-Jones. Blanco (rovněž označována jako Černá vdova nebo Kmotra kokainu) byla jednou z prvních, kdo vymyslel způsob převozu velkých zásilek drog přes hranice. Griselda schovávala pytlíky s kokainem děvčatům do spodního prádla.

Policie se několikrát snažila drogovou královnu zadržet, ale té se pokaždé podařilo vyváznout bez úhony. V roce 2012 byla zastřelena dvěma nájemnými vrahy, kteří na motorkách projížděli kolem ní. Vedle Catherine v seriálu hrají Raúl Mendez (známý svou vedlejší rolí z filmu Legenda o Zorrovi), kolumbijský krasavec Juan Pablo Espinoza nebo třeba Matteo Stefan. Místo režiséra zaujal Guillermo Navarro (podílel se i na seriálu Narcos či Všemocný) a scénář vytvořil David McKenna, známý svými filmy Kokain a Kult hákového kříže.

Cocaine Godmother - movie trailer: https://teaser-trailer.com/movie/cocaine-godmother/ #CocaineGodmother #CocaineGodmotherMovie #CatherineZetaJones

Příspěvek sdílený Teaser-Trailer.com (@movieteasertrailer), Lis 16, 2017 v 3:55 PST

Premiéra seriálu se plánuje na 20. ledna příštího roku. Jak dopadne příběh o krvežíznivé, nemilosrdné, sexuálně deviantní, masochistické, ale i největší ženě své doby? Nechme se překvapit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také