TopStar

22. prosince 2018 08:00

Markéta Škorňová

Čeho si lidé nevšimnou: vánoční fotografie Harryho a Meghan se podle některých rýpalů podobá pozvánce na svatbu Meghan a jejího prvního manžela

Měla to být nejkrásnější a nejpopulárnější vánoční karta britského prince Harryho a jeho krásné ženy Meghan. Ale netrvalo to dlouho a namísto obdiv, řeší veřejnost jediné - fakt, že se fotografie podezřele podobá snímku, který jako pozvánku na svatbu rozesílala Meghan se svým prvním manželem Trevorem Engelsonem.

Černobílý snímek vévody a vévodkyně ze Sussexu, na kterém můžeme vidět zády stojící manželský pár, sledující monumentální ohňostroj z windsorského panství, kde se konala jejich svatba, vzbudil vlnu emocí. Mělo se jednat o vkusné vánoční přání, často zasílané rodině a přátelům. Jenže z přání „šťastných a veselých Vánoc a úspěšného roku 2019“ se stalo fiasko.

Proč? Za všechno může snímek Meghan s jejím prvním manželem Trevorem Engelsonem. Všudypřítomní rýpalové si totiž všimli, že fotka královského páru má spoustu společných znaků právě se snímkem, na kterém je Meghan ještě se svým prvním manželem.

V první řadě jsou obě fotografie černobílé. Na obou snímcích je pár vyfocen zezadu, pohlížející do dálky. I přesto, že na fotce s princem Harrym dvojice stojí, stejně jako u první fotky, i zde má Meghan ruku kolem manžela.

„Podobnost mezi Meghaninou svatební pozvánkou s Trevorem a vánočním přáním s Harrym je strašidelná… Použít stejný nápad s jedním i druhým manželem je divné a dosti nešťastné,“ zněl jeden z komentářů.

A co myslíte vy? Připadají vám fotografie stejné?

Sdílejte článek
Štítky vánoční přání Meghan Markle Harry

Přečtěte si také