TopStar

17. října 2017 11:20

Jiří Kubeš

Celebrity houbaří! A co vy?!

Poslední víkend ve znamení babího léta se proměnil ve víkend houbaření. Je to totiž jednoduše pohoda. Vyčistíte si hlavu, protáhnete si nohy... Mrkli jsme se proto i na sociální sítě našich VIP lidiček, abychom zjistili jestli jsou na tom podobně jako my. A evidentně ano!

Že se vydáte na houby a přinesete houby?! No, tak přesně o to jde přece! S plným košíkem hub se vracela z lesa herečka Michaela Maurerová.

Za svou nadílku se nemusí stydět ani modelka Kateřina Průšová s kamarádkou a při pohledu na úlovek musela strávit hodiny při čistění hub i Miss Earth Tereza Fajksová.

Zadařilo se také u modelky Elišky Bučkové, která se pochlubila pravákem.

Expedice do přírody se vyvedla také Vlaďce Erbové s přítelem Michalem a dobrý základ na smaženici si z lesa přinesla i modelka Gabriela Franková. Každopádně pozadu nejste ani vy, naši diváci. Schválně mrkněte na přiložený článek, kdy jste nám posílali své úlovky.

Zkusit štěstí při hledání hub se rozhodla také Nikol Štíbrová, ale zřejmě narazila jen na muchomůrku. Podobně skončil výlet do lesa také pro herečku Jitku Schneiderovou a ani rodinka Klusova na tom nebyla lépe a přišla domů zřejmě s prázdnou. Je pravda, že než riskovat otravu, tak je lepší držet očistu...

Pokud se ale nevzdáváte, tak poproste o radu Ivu Kubelkovou. Ta totiž ví, kde rostou. Příručku úspěšného houbaře by mohla vydávat i Lucie Křížková. Jak lze vidět, hub je stále dost.


Přečtěte si také