TopStar

11. srpna 2018 18:50

Markéta Škorňová

Celebrity, které se uměly narodit: Kdo zdědí pořádné jmění?

Nemuseli by celý život hnout ani prstem a stejně by si žili jako v bavlnce. Na koho se usmálo štěstí a zdědí pořádný balík?

Brooke Shields

Americká herečka, modelka a spisovatelka, která se už jako náctiletá proslavila rolí v kultovním filmu Modrá laguna, by se o peníze nemusela bát, ani kdyby se z ní nestala filmová hvězda. Její otec je totiž výkonným ředitelem několika luxusních kosmetických firem, a tak má herečka postaráno nejen o doživotní příjem, ale i make-up!

Navíc málokdo ví, že Brooke koluje v žilách modrá krev. Její babička byla totiž dcerou italského knížete. Někdo se holt uměl narodit.

Edward Norton

Tenhle sympaťák pochází z rodiny právníků, která nikdy neměla hluboko do kapsy. Nejen, že Edwardův tatínek vykonává funkci okresního prokurátora, dědeček herce byl zase spoluzakladatelem úspěšné developerské společnosti.

Kdyby se tak náhodou Edwardovi v herectví přestalo dařit, může začít stavět domy!

Julia Louis-Dreyfus

Herečka a producentka, která získala rekordních 11 cen Emmy za roli v komediálním seriálu Veep (Viceprezident(ka)) je skutečně pohádkově bohatá. Její bankovní konto patří se 300 miliony dolarů k těm vůbec nejtučnějším v Hollywoodu!

Ale i bez svých financí by se obešla. Tatínek této hvězdy totiž šéfuje zemědělskému podniku, jehož historie sahá až do roku 1851. Jak se zdá, i „v holinách na statku“ se dají vydělat pořádné peníze.

Ivanka Trump

Do výčtu šťastlivců, kteří zdědí neuvěřitelný majlant, nepochybně patří modelka a podnikatelka Ivanka Trump. Dcera současného prezidenta Spojených států má české předky. Její maminkou je totiž rodačka ze Zlína Ivana Trump, která byla první manželkou Donalda Trumpa.

Narodit se do této rodiny by pro mnohé znamenalo žít v celoživotním luxusu bez jediné snahy pustit se do práce. Ivanka však i přes rodinné bohatství stojí nohama pevně na zemi. Vystudovala prestižní univerzitu v oboru ekonomie, společně s bratry pracuje v realitní společnosti Trump Organization, ve které úřaduje na postu výkonné viceprezidentky. V období prezidentských voleb dokonce svému otci pomáhala s kampaní.

I Ivanka si za svůj život vydělala už spousty peněz, ale i kdyby ne, hlava státu ji vždy splní každé přání.

Sdílejte článek
Štítky celebrity milion dědictví

Přečtěte si také