TopStar

1. srpna 2013 06:30

Dagmar Dandová

Celebrity narůžovo. Mrkněte, kdo byl OK a kdo připomínal žužu

Ilona Csáková to definovala naprosto přesně: „Červenou už nechci víc a černá se mi protiví, s tou bílou jsem to přehnala a ta zelená je šílená, prostě jen růžová to může být…“ Naše hvězdy se tím inspirovaly a vydaly se do ulic v růžových outfitech.

Pink tygřice na obzoru

Modelka Kateřina Průšová působila v růžové blůze a úzkých džínách vyloženě šik. Akorát moc nesměla zvedat ruce, protože si nevzala podprsenku a občas jí vykouklo prso. Trochu to ale přehnala s tygrovanou obuví, která vypadala, jako by si ji půjčila ze sexshopu.

Elegantní a trendy

Herečka Markéta Hrubešová působila na první pohled jako panenka z porcelánu. Velmi jí to slušelo a byla ztělesněným důkazem toho, že méně je někdy více. Černé šaty by sice samy o sobě působily nudně, ale tím, že je přepásala růžovým páskem, jim dodala patřičný šmrnc. Působila mile nevtíravým dojmem.

Růžová šedesátka

Zpěvačka Yvonne Přenosilová je dáma každým coulem. Dokázala, že i v šedesáti šesti letech si můžete obléct růžovou a budete vypadat dobře. Výsledný dojem jí kazí jen její doplněk: Jiří Krampol v o dvě čísla menším polo triku.

Kočka večera

Modelka a lékárnice Jana Doleželová pracovně cestuje po celém světě a je vidět, že se v módě vyzná. Jako jediná na večírku na sobě měla šaty, které působily exkluzivně. Navíc jí ohromně slušely.

Diblík na pochodu

Moderátorka Michaela Dolinová je prostě svá a to oceňujeme. Proč by si ve svých čtyřiceti devíti letech nemohla obléct růžový klobouček, který zřejmě ukradla pětiletému dítěti, a triko, které vypadlo ze skříně její dcery? My jí rozhodně fandíme!

Pozor! Útok cukrové vaty

Moderátorka Gabriela Partyšová vyrazila na otvíračku nového baru skutečně stylově. Akorát té růžové bylo trochu moc a ona na svých hubených nohách působila jako oživlá cukrová vata, která si vyrazila na procházku.

Vzdušně a šik

Bývalá modelka Eva Jasanovská zvolila pohodový outfit, který se akorát hodil do dusného počasí. Vršek byl natolik vzdušný, že skoro jako jediná nepůsobila v malém baru, kam se najednou narvalo asi 40 lidí, zpoceně.

-dad-


Přečtěte si také