TopStar

1. srpna 2023 00:00

Celeste Buckingham prozradila: Jak jí to klape na dálku s Harichem

Pro zpěvačku Celeste Buckingham (18) znamená vztah s Martinem Harichem hodně. "Chodíme spolu od mých patnácti let a jako každý jiný pár v našem věku věříme, že nám to vydrží," tvrdí temperamentní tmavovláska.

Svůj vztah žije na dálku, protože střídavě bydlí a pracuje v Evropě i USA. "Teď jsem v Evropě častěji, takže se docela často vidíme. A snažíme se, abychom stihli i normální věci, jako je procházka, kino nebo večer s kamarády. Je to těžké, ale oběma nám stojí za to se snažit," řekla Celeste v rozhovoru pro aktuální číslo magazínu GLANC.

Prozradila i to, jestli si náhodou neláme hlavu s tím, že je nejmladší porotkyní soutěže X FACTOR (sledujte každou neděli od 20.15 na Primě). "Možná jsem moc mladá, ale mám dobrý sluch a rozhodně chci každému upřímně říct, co si myslím, jako to dělají právě mladé holky. Já jsem na začátku nikoho takového vedle sebe neměla, ale přitom je to třeba. Chci podporovat lidi, kteří se do soutěže přihlásí, aby se jim splnil jejich sen. Jako se plní mě."

V rozhovoru pro Glanc Celeste prozradila mnohem víc. Třeba i to, proč nevyrostla na Aljašce, což se klidně mohlo stát, nebo jak se jí povedlo prorazit v Americe.

Sdílejte článek

Přečtěte si také