TopStar

30. července 2013 11:30

Dagmar Dandová

Céline Dion má problémy v manželství

Kanadská zpěvačka Céline Dion (45) přiznala, že s manželem, manažerem Reném Angéliem (71) prožila nejen krásné období, ale i těžké chvíle. S manželem se pořádně naučila komunikovat až před sedmi lety.

Zpěvačka, která má s manželem tři syny, v rozhovoru pro portál Vegas Delux přiznala, že měla manželské problémy. „René a já jsme prožili složité období. Nebylo to vždycky lehké. Někdy mezi námi panovalo i napětí. Nikdy není jednoduché být manželi a ještě spolu pracovat a cestovat,“ říká zpěvačka.

„Ještě před sedmi lety jsme nekomunikovali normálně. Chovala jsem se staromódně a všechno jsem si nechávala pro sebe,“ přiznává. Podle jejích slov Céline komunikovat o problémech naučila kamarádka. „Vysvětlila mi, jak správně vyjádřit své pocity. Když jsem to udělala, najednou se naše manželství úplně změnilo,“ dodává.

„Můj muž je též mým nejlepším přítelem. Žijeme jeden pro druhého. Smějeme se, laškujeme a chceme, aby nám manželství vydrželo navždycky,“ říká zpěvačka. Dion je přesvědčená, že správná komunikace by zabánila krachu mnohých manželství. „Kdyby si pořádně popovídali, mohli by si lidé udržet krásu vztahu. Zvládli jsme to my, takže to dokáže každý,“ domnívá se hvězda.

Céline Dion v současné době žije v Las Vegas, kde vystupuje řadu let. Angažmá v hotelu Caesar Palace v Las Vegas z ní udělalo jednu z nejlépe placených zpěvaček světa. Během své kariéry vydala 23 studiových alb, 6 živých alb a 17 kompilací. Na kontě má hity jako My Heart Will Go On, The Power of Love, Because You Loved Me, All by Myself, I'm Your Angel či A New Day Has Come. Celine je nejen skvělá zpěvačka, ale i obchodnice. V minulém roce uvedla na trh už svůj patnáctý parfém.

-juf-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky manželství Céline Dion laso

Přečtěte si také