TopStar

13. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Celý táta! Schwarzenegger junior honí svaly i milenky

Patrick Schwarzenegger se na sociální síti pochlubil svým namakaným tělem. Díky pravidelnému tréninku se začíná svému otci Arnoldovi podobat jako vejce vejci.

I když je Patrickovi teprve devatenáct, svou fyzičku ani trochu nezanedbává. Jeho postavu by mu už teď mohl závidět kdejaký kulturista. Schwarzenegger junior se pomalu ale jistě mění na kultovního Terminátora. O svých plánech do budoucna pravidelně informuje přátele prostřednictvím sociální sítě Twitter.

O co raději na Twitter vkládá fotografie, o to je pak stručnější v komentářích. „Včasné ranní napumpování svalů!“ oznámil hned ráno a odpoledne dodal: „Hodlám se dostat do formy. V létě chci přibrat tři kila.“

Arnold se sice ještě do důchodu nechystá, ale už teď mu roste v synovi velká konkurence. Syn ho brzy dožene nejen v počtu svalové hmoty, ale i v počtu milenek. Nedávno totiž v Miami každý den dováděl v moři s jinou slečnou. Mezi krasavicemi, kterým věnoval pozornost, nechyběla ani herečka z Twilight ságy Kristen Stewart, která je po rozchodu s Robertem Pattinsonem volná jako pták.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také