TopStar

17. září 2018 15:00

Ilona Blašková

Česká Barbie je „projektem“ svého partnera architekta

Tipněte si, co vznikne, když dáte dohromady osmnáctiletou Barbie a 34letého architekta? Opravdový bizar! Tak, když o své přítelkyni mluvíte jako o projektu, budí to hodně smíšené pocity.

Na to, co si myslí druzí, se Gabriel Jiráčková alias Česká Barbie nikdy moc neohlížela. Má své cíle, svůj ideál krásy, takže již v tomto raném věku hojně navštěvuje estetické kliniky a svéhlavá je i co se lásky týče. Už od patnácti let totiž chodí s architektem Maxmiliánem, který je o 16 let starší. „Seznámili jsme se na seznamce. Oba jsme hledali v podstatě sebe. Zálibu v umělé kráse, v byznysu, v nějakých vyšších cílech a sedli jsme si v tom. To, co tam o sobě psal, tak bylo inteligentní, vznešené a bylo tam opravdu vidět, že má jasno v tom, co od života chce,“ mluví o své lásce Gabriel. „No, a já jsem si taky myslel podle fotek, že Gábi je tak 25 let. Tak jsem si říkal, to bude zajímavá osoba, zajímavá zkušenost a bylo to nakonec trochu jinak,“ řekl Maxmilián.

Teď jsou to tři roky, co tvoří pár a za tu dobu se stali spojením business and pleasure - tedy byznys a potěšení v jednom. „Je za mnou hodně let kreativní činnosti. Nicméně funguji i v byznysu a vlastně Gábi je právě taková kombinace zase kreativna a byznysu, ale z jiné branže. Ale je to furt umění,“ míní Max. „A je to furt jistá architektura. Architektura těla,“ doplnila Barbie. „Takže kreativně tvoříme novou, když to tak řeknu celebritu, novou star a já si to beru na starost po stránce vizuální.“ Prozradil architekt.

„Ne, že bych byla brána jako věc. A není to něco, že by mě někdo unesl a využíval ke svým choutkám, výdělkům, nebo jak to může někdo třeba pochopit,“ řekla Gabriel. Nabízí se otázka, co si o tom všem myslí především její rodiče. „Oni mají Maxe rádi. Svým způsobem ho obdivují za to, co v životě dokázal a i za to, jak se chová. Jsou unešený z toho, že je opravdu romantický, milý, že mě umí pohladit,“ prozradila. „Hlavně Gábi je, když to tak řeknu, na svůj věk mnohem mentálně i fyzicky vyspělejší, než dívky v jejím věku,“ tvrdí Max. „Občas si dělám srandu, že je ještě moc mladý, že na mě musí dozrát v některých ohledech a tak,“ doplňuje ho. Nezbývá tedy než čekat, čím tenhle bizarní pár v budoucnosti ještě překvapí.

Sdílejte článek