TopStar

31. července 2018 08:00

Česká Barbie prý není jen hloupá blondýna: Přečetla jsem už dva tisíce knih!

O Gabriele Jiráčkové (18) je známo, že se touží co nejvíce podobat panence Barbie a podle toho se jí začalo i přezdívat. V dětství měla těchto panenek přes 300 a teď je sama jako ony. Co jste o ní ale nevěděli, a co vás doslova šokuje?

V současnosti se Gabriela Jiráčková neboli první česká Barbie živí především focením, propagací a reklamou. Je o ní známo, že plastické zákroky jsou jejím gró a dívka tak má za sebou výplň rtů kyselinou hyaluronovou a výplň čela botulotoxinem. Mimo to má i permanentní obočí, prodloužené vlasy a nehty. No a před rokem podstoupila svou první plastickou operaci ňader. Ta ji vyšla na zhruba 100 tisíc korun a zbytek měsíčně kolem 40 tisíc.

Těmito změnami ale Gabriela nekončí. V budoucnu si plánuje ňadra zvětšit ještě více a nehledě na to, kolik to bude stát. Zároveň si nechá odebrat čtyři žebra, aby měla precizní vosí pas. Její vizáž ale prý nekoresponduje s jejími znalostmi. Pro rozhovor uvedla, že přečetla za svůj život kolem 2000 knih a rozhodně se neplánuje zastavovat. A co čte nejraději? ‚‚Divadelní hry, dobrodružnou literaturu, naučnou, fantasy, pohádky, horory, poezie. Asi nejraději mám Čachtickou paní. Jinak studuji předškolní a mimoškolní pedagogiku a v budoucnu mě láká psychologie. Snažím se zbořit mýty o hloupých blondýnách a zvláště o »bárbínách« a jinak odlišných lidech.‘‘

A co se týče jejího soukromí a vizí do rodinného života? Děti prozatím neplánuje, má prý jiné priority. Její muž by měl být inteligentní, vtipný, vysoký, svalnatý, vousatý s ochlupenou hrudí a přesně takového si našla. Poznala ho údajně před třemi lety přes sociální síť a šťastná je po jeho boku dodnes.


Přečtěte si také