TopStar

25. října 2013 07:50

Dagmar Dandová

Česká Miss Eliška Bučková zatla smradu tipec

Modelku a Českou Miss 2008 Elišku Bučkovou (24) jsme zastihli na luxusní klinice, jak si nechává píchnout botulotoxin do podpaží. Proč to udělala? Aby se přestala potit!

Přijde vám to zvrhlé? Potí se přece každý, ale modelka zřejmě kvůli své práci nechtěla mít stále koláče v podpaží. Navíc Eliška v poslední době opravdu hodně cvičí.

„V záři reflektorů bývá na módních přehlídkách pekelně horko. Mít propocené šaty vám na sebevědomí nepřidá,“ povzdechla si Bučková, která velice dbá na to, aby vypadala dokonale.

Pomalu zdárně bojuje s anorexií a začala si udržovat pevnou postavu hlavně sportem. „Miluji vodu a plavání, chodím do fitka tak třikrát týdně,“ prozradila Bučková, která pravidelně cvičí s trenérem a nechala si od něj sestavit i speciální jídelníček.

"Přibrala jsem deset kilo, je to hlavně svalová hmota,“ pochlubila se modelka, která po boku milionářského synka Jakuba Maliny jen září. Dokonce už s ním bydlí u jeho rodičů v přepychové haciendě, takže má zřejmě konečně pořádnou domácí stravu.

Sídlo jako v Dynastii

Bučková žije u Malinů ve vesničce Popovičky v obrovské luxusní vile, která podle odhadů realitních makléřů přišla skoro na půl miliardy. Stojí na ploše 3,6 hektaru a místo bazénu mají Malinovi křišťálově průzračné umělé jezero s písečnou pláží.

Pro Bučkovou je Malina docela terno a brzy by tak mohla pověsit kariéru modelky na hřebík a věnovat se práci paní domu.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také