TopStar

13. června 2019 14:00

Markéta Škorňová

Česká Miss: Finalistky odletěly na soustředění, kde se sejde celá dvanáctka! A čekají je změny!

Finalistky České Miss jsou vybrány a nyní už pilně trénují na Den D na slunečné Krétě. Ještě před odletem ale české dívky podstoupily vlasové proměny od profesionálů z kadeřnictví Franck Provost. Šestice Slovenek, která na Krétu kvůli většímu pohodlí odlétá z Bratislavy, si musí na svou proměnu ještě den počkat.

Velké změny na hlavách českých krásek ale nečekejte. Úkolem kadeřníků není dívky radikálně proměnit, ale podtrhnout jejich přirozenou krásu. I tak se muselo přesně naplánovat, co jednotlivé finalistky v salonu podstoupí. O tom, jaké změny to budou, rozhodoval tým kadeřníků na základě setkání již na semifinále. Finální úpravy se však ladily přímo v kadeřnictví. PR manažerka Franck Provost Zuzana Vilímovská osvětlila, co se nakonec v kadeřnictví událo.

Martinu Antošovou čekalo lehké prosvětlení technikou Indian Sun, následně se jí zastřihly konečky. Cílem bylo nechat vlasy velmi dlouhé.

U Terezy Bagárové se pracovalo na lesku, podstoupila kúru proti krepatění vlasů. Délka se zkrátila jen lehce, vlasy se jemně sestříhaly, aby se odlehčily, získaly pohyb a objem.

Barbora Hodačová prošla zřejmě největší změnou. Pro střih vybrali kadeřníci dlouhé mikádo ke klíčním kostem, aby vynikl obličej a vlasy získaly na objemu.

Naopak u Karolíny Kokešové se jednalo o decentní zásah. Pouze se jí zastřihly konečky a užila si kúru pro regeneraci a lesk vlasů.

Blond balayage podstoupila Karin Křížová, jediná blondýnka na české straně. Bylo třeba prosvětlit tmavý odrost. Vlasy však “od hlavy” zůstaly v přírodní barvě. Následovalo pouze dotónování a lesk do pískového odstínu.

To Kláře Vavruškové bylo třeba sjednotit odstín barvy a vlasy zregenerovat. Střih se neměnil, pouze se zastřihly konečky, aby vlasy působily hustším a zdravým dojmem.

Všechny velké i malé změny dívky přivítaly a péči profesionálů si užívaly plnými doušky. Tím však jejich program neskončil. Následoval oběd v řeckém stylu v restauraci Da Capo, po kterém už se dívky přesunuly na letiště. Odtud odletěly na týdenní soustředění na Krétě. Tam se poprvé tváří v tvář setkají se svými konkurentkami ze Slovenska. A pod záštitou CK Pantour si určitě užívají týden plný zábavy i učení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také