TopStar

25. března 2014 15:30

Dagmar Dandová

Česká Miss v ohrožení? Bouček skončil v nemocnici!

Na dopolední předfinálové Miss Brunch Party, kterou uváděl, byl moderátor Libor Bouček samý úsměv. Nikdo by na něm nepoznal, že mu není zrovna nejlépe. Po akci jel totiž rovnou k lékaři, protože mu nebylo dobře.

"Jasně, že finále zvládnu odmoderovat, o to se vůbec nebojím," pousmál se Bouček, který je dokonalý profesionál. Lékaři mají navíc ještě několik dní, aby ho dali do kupy. Pořadatelům tak určitě spadl kámen ze srdce - žádnou náhradu za Libora Boučka není potřeba shánět.

Libor je před sobotním finále v dobré náladě (bacilům navzdory). Prozradil nám například, jaké to bylo na castinzích České Miss.

"Do soutěže se přihlásilo 11 tisíc dívek a na většinu z nich mám telefon. Bohužel 9 456 mi ho nezvedá," zažertoval a přiznal se, že se moc těší i na čestného hosta České Miss, herečku Sophii Loren.

"Nemyslete si, že Sophie bude v porotě jen sedět a koukat. Máme pro ni připravenou specialitu. Pamatujete, jak kdysi dělal na finále České Miss v přímém přenosu výkopy Jean Claude Van Damme? Tak něco podobné budeme chtít i po paní Loren," slíbil moderátor Libor Bouček.

Sledujte Českou Miss 29. března na televizi Prima ve 20.15.

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také