TopStar

30. dubna 2018 14:20

Česká naděje na Eurovizi v troskách? Mikolas Josef skončil po zranění v nemocnici!

Zpěvák Mikolas Josef (22) mířil pořádně vysoko. Podepsal jako první Čech smlouvu, která mu zaručovala už první rok milionové příjmy. Teď ale mladý idol dívčích srdcí pořádně trpí. Při nacvičování vystoupení k hudební soutěži Eurovize si Mikolas zranil páteř a vypadá to, že jeho stav se stále zhoršuje.

V nedělních ranních hodinách odletěl mladičký zpěvák Mikolas Josef do Lisabonu, kde ho čekaly první pohybové a pěvecké zkoušky. Vystoupení proběhne živě už 8. května před téměř 250 miliony diváků. Problém je, že to vypadá na absenci Josefa při přenosu. Když chtěl Mikolas udělat přemet, velmi ošklivě spadl a zranil si páteř. V současnosti je proto na rentgenech a všemožných vyšetřeních. Jak to s ním dopadne je prozatím neznámo.

‚‚První věc, co mi proběhla hlavou, bylo, že pro mě Eurovize skončila a strašně tím zklamu fanoušky, kteří mě sem poslali. Budu bojovat ze všech sil, i kdybych měl na jevišti jenom stát. Udělám vše pro to, abych mohl pokračovat. Držte mi prosím palce,‘‘ nechal se slyšet Josef krátce po nehodě.

‚‚Už nemůžu ani chodit. Právě jsem se vrátil z jedné nemocnice a už mířím do jiné. Děkuji vám za všechny zprávy a přání. Snažíme se udělat vše, co je v našich silách, abych se zas brzy postavil na nohy,‘‘ informoval Josef na svém Instagramu. Teď podstupuje v portugalské nemocnici magnetické rezonance. ‚‚Chodí mi neskutečné množství zpráv z celého světa, za které jsem vděčný. Neumím si představit, že bych nevystoupil. Prosím věřte mi, že pro to udělám absolutně vše.‘‘

Díky podepsané smlouvě se najednou stal součástí projektu, do kterého spadají i jména jako Britney Spears, Christina Aguilera, Miley Cyrus, Enrique Iglesias či Justin Timberlake. A právě s Justinem je Josef častokrát spojován. Prý je to náš mladší evropský Timberlake.

A aby toho nebylo málo, tak se spekulovalo, že Mikolas by měl celou soutěž Eurovize vyhrát. Teď vypadají předpoklady ale dost nepříznivě. Zdravotní stav Mikolase pro vás budeme v průběhu času sledovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také