TopStar

10. ledna 2019 10:00

České Barbie už nestačí ohromné přednosti! Teď se vrhla na zkrášlování pozadí

Gabriele Jiráčkové (19) v současnosti neřekne nikdo jinak, než česká panenka Barbie. A jí to jen lichotí, právě to je totiž její cíl. I když má za sebou nespočet plastických operací, vrhá se vesele na další. Pro tentokrát si chce nechat vylepšit pozadí a stehna. No, jen aby to bylo skutečně vylepšení...

Gabriela Jiráčková si ze všeho nejvíce přeje být kopií panenky Barbie. A dělá pro to první poslední. Už má zvětšená ňadra na neuvěřitelnou velikost 8, přifouklé rty, upravený obličej za pomoci nití a různých výplní, no a teď se pouští do stehen a pozadí.

‚‚Tentokrát nešlo o zkrášlení tváře, ale mých hýždí a stehen, které jsem si nechala “naklepat” rázovou vlnou. Rázová vlna je moderní neinvazivní metoda, při které dochází ke zpevnění pokožky, k zeštíhlení a celkovému zlepšení pružnosti tkání. Je také šikovným likvidátorem celulitidy a, co si budeme povídat, téměř každá z nás bez ohledu na cvičení a životosprávu ji alespoň trochu má. Mě s mým prvním stupněm čekají ještě asi čtyři opakování,‘‘ napsala dívka na svých sociálních sítích.

I když je dívence teprve 19 let, živí se především focením, propagací a reklamou. A že jí to vynáší! Když zhruba před rokem podstoupila svou první plastickou operaci ňader, tak ji vyšla na zhruba 100 tisíc korun a zbytek úprav ji stojí měsíčně kolem 40 tisíc.

A co se týče jejího soukromí a vizí do rodinného života? Děti prozatím neplánuje, má prý jiné priority. Její muž by měl být inteligentní, vtipný, vysoký, svalnatý, vousatý s ochlupenou hrudí. A přesně takového si našla. Poznala ho údajně před čtyřmi lety na sociální síti a je zatraceně šťastná.


Přečtěte si také