TopStar

15. května 2015 12:58

Barbora Koukalová

Český internet šílí z Jágra, Karel Gott se kvůli němu navlékl do dresu!

Divoký hokej o postup do semifinále mezi Českem a Finskem a hlavně báječná výhra našich hokejistů semlela české sociální sítě a všichni skloňují jen jedno jméno – Jaromír Jágr. Nejznámějšímu Čechovi složily poklonu i naše celebrity.

Kdo neviděl hokej play-off mezi Českem a Finskem, ten se sice uchránil od asi deseti infarktů během jedné hodiny, ale zase na druhou stranu přišel o něco neuvěřitelného.

Skoro jako bychom už vyhráli zlato.

Vyřazovací zápas se totiž měnil minutu po minutě a v jednu chvíli lámali fanoušci nad naším postupem hůl, když v tom začal nečekaně úřadovat Jarda Jágr. A to "nečekaně" říkáme záměrně, protože rozhodující gól dal tak překvapivě, že se nad ním divila i elektronická tužka Hosták, diváci v hale a i samotný Pekka Rinne ve finské bráně. Čuměl doslova jako puk.

Jágrománii propadl celý český internet včetně celebrit, a ty přes svoje účty vzkazují svým fanouškům, že i ony jedou v téhle horečce. Mistr Karel Gott, největší český krutopřísňák, si dokonce nasdílel fotku ve dresu, který mu věnoval a podepsal samotný Jarda. A složil mu tuhle poklonu: "Jestli je někdo Mistr všech Mistrů, tak jste to Vy, Jaromíre! Od Vašeho včerejšího výkonu už všude chodím jenom v dresu od Vás."

Pozadu nezůstali ani Leoš Mareš, brankář Petr Čech nebo modelka Simona Krainová. Ale pobavily i hlášky obyčejných lidí. Ostatně podívejte se do galerie sami.

(bk)


Přečtěte si také