TopStar

10. září 2015 17:28

Michal Chalupa

Český Ken hledá samičku: Hádejte kolik má tenhle fešák plastik? A chtěli byste ho vůbec?

Už jste slyšeli o českém Kenovi? Robert Paulat je blonďák s dokonalým obličejem i postavou, který podstoupil prý více než čtyřicet plastických operací, až se stal prakticky dvojníkem slavné plastové postavičky. A podle světových médií je třetím nejpovedenějším Kenem na světě.

Říkají mu Ken podle slavného přítele Barbie a důvod je jasný: prostě tak vypadá. Ale přírodě ke svému současnému zjevu pomohl i plastický chirurg. Robert Paulat (36) to přiznal v reportáži Lenky Špillarové: „Doopravdy mám dvě plastické operace a ty jsem podstoupil, když mi bylo 17 let. Byl to nos, a podruhé v 18 letech reoperace, kdy se mi i špatně dýchalo a samozřejmě i z kosmetického důvodu.

V té době začal dělat modeling, ale strašně to bolelo, už bych nikdy nic takového nepodstoupil.S botoxem jsem začal velmi brzo, myslím, že mi bylo 25. Dneska je mi 36, je to 11 let, a když jdeš dvakrát za rok, tak je to jenom 22krát botox. V současnosti hledá Robert ženu, se kterou by mohl založit rodinu. A co říká na to, že se na něj někteří dívají skrz prsty? To se dozvíte v Top Staru z 10. 9. nebo později na Prima Play.

Sdílejte článek

Přečtěte si také