TopStar

30. listopadu 2014 02:11

Táňa Sáblíková

Český slavík 2014: Tajné informace ze zákulisí aneb co jste nemohli vidět v televizi

Některé zajímavé věci se stávají mimo záběry kamer a mohou je tak vidět jen ti, co jsou na místě. A protože tým Prima-Style.cz byl na místě, přinášíme vám pár perliček.

- Čerstvě zamilovaná Monika Absolonová dorazila do Státní opery se svým přítelem – hokejistou Tomášem Hornou a zářila štěstím. Láska Monice svědčí, byla ozdobou večera a my držíme palce, aby jí to konečně vyšlo!

- Halina Pawlowská dorazila po boku podstatně mladšího muže – je to ale prý jen kamarád, ke kterému ale chová mateřské city.

- Lucie Borhyová dorazila i s Michalem Hrdličkou a to i přesto, že mají doma maličkatou Lindu!

- Slavnostní galavečer ozdobila i topmodelka Karolina Kurková, která kvůli pozvání Libora Boučka posunula svůj odlet z České republiky. Navíc prý poprvé předávala cenu v Česku v televizi.

- Nejspíš si málokdo u televizních obrazovek všiml, že Lo Hrůzová vystupovala opět naboso!

- Pepa Vojtek i s manželkou Jovankou prchali ze Státní opery ještě před koncem přímého přenosu. A to i přes to, že Pepa jako vítěz kategorie Skupina roku se měl společně s ostatními členy skupiny Kabát zúčastnit tiskové konference.

- Eliška Bučková na slavnostním večeru dělala jen doprovod svému manažerovi. Při afterpárty po skončení vyhlašování navíc nevzala do úst…že by dodržovala, že po desáté večer se nemá jíst?

- Karel Gott a Lucie Bílá možná nazpívají společně nové album, devětatřicetinásobný Zlatý slavík se ale bojí, že by nebylo moc úspěšné…To jako vážně, mistře?

- Marek Ztracený, který na předávání dorazil bez partnerky, se na afterparty proměňoval chvilkami v číšníka, když odnášel prázdné skleničky od stolu, kde stál se svými známými…

- Tenista Radek Štěpánek bloumal mezi hosty na afterpárty trochu jak Bludný Holanďan…je prý zraněný, že by zabíjel čas výběrem nové partnerky?

- Markéta Konvičková byla ještě v pátek na kapačkách a lékaři ji dávali dohromady, aby vůbec mohla na Slavicích vystoupit, na afterpárty ale popíjela vínko…

- Eva Pilarová po více jak padesáti letech dostala Zlatého slavíka…oslavovala ale pouze decentně s kafíčkem v ruce.

- Ivana Gottová si nechala šaty, boty i účes vybrat od svého manžela Karla Gotta. Když vybíral, ona vařila oběd na neděli.

- Zpěvačka Elis, která se stala Objevem roku, přebíhala na slavnostní udílení cen z koncertu své oblíbené francouzské zpěvačky ZAZ. Přestože francouzsky nerozumí, ZAZ Elis prý uklidňovala v zákulisí svého koncertu… nepovídej Elis!

- Těsně před vstupem na pódium Elis složila krátkou skladbu, kterou poděkovala za cenu Objev roku.


Přečtěte si také