TopStar

2. prosince 2013 12:59

E. Bozonová

Cesta soutěží: El Nino

Známý rapper zvítězil v 7. Volbě a ve Vile pobyl nejkratší dobu – pouhý týden. Stal se prvním Zúčtovaným a za soupeře do Duelu si vybral Vladka. Tím si podepsal rozsudek.

Dvaatřicetiletý rodák z Mikulova byl jediným ženatým soutěžícím ve čtvrté řadě reality show. Původně vyučený kadeřník se živí muzikou, takže chtěl do VyVolených, aby našel nové fanoušky i díky zviditelnění na televizní obrazovce. Za svou závislost označuje módu, hudbu a svobodu, za tělesný handicap extrémní lenost. Se svou dlouholetou přítelkyní má malého syna a v budoucnu by si ještě přál další dítě. Soupeře Pepu, který se později dostal do soutěže v Dovolbě, porazil o 18 procent hlasů a do Vily vstoupil jako třináctý VyVolený 30. srpna společně s Mirkou.

Životní premiéra

Zatímco na jevišti je jako doma, uvařit oběd pro třináct lidí, to byl pro něj pořádný oříšek. Vařil totiž poprvé v životě. Naštěstí dostal k ruce jako pomocníka Vladka, který mu začal ochotně radit. S tím ale narazil u štábu. Mohl pomáhat, rozhodně ale nesměl uvařit jídlo místo El Nina! Navíc spolu i při vaření směli mluvit jedině v rýmech. Veršování zvládli hravě, jenom s pepřem se El Ninovi trochu utrhla ruka.

Stesk, nebo klaustrofobie?

Již po pár hodinách ve Vile začal El Nino mluvit o tom, že ho přepadá klaustrofobie. „Myslel jsem, že je Vila větší a že tu nebudu mít s klaustrofobií problém,“ svěřil se ve Zpovědnici. „Potí se mi ruce a jsem stále nervózní.“ Navíc urputně truchlil po rodině, především po tehdy devatenáctiměsíčním synovi. „Jsme na sobě navzájem velmi závislí. Malý mě volá, když odejdu z domu, když vidí auto podobné našemu… Odloučení ale nakonec jistě zvládne, protože zůstává s rodinou. Pro mě to je horší,“ stěžoval si. A tak se nad ním Vyvolení slitovali a poslali ho do Duelu. Takový „akt milosrdenství“ se sice štábu moc nezamlouval, tentokrát ho ale ještě toleroval. Nad Vladkem však El Nino neměl šanci vyhrát.

Vystoupení EL NINO finále:

Vladko vyhrál podruhé, navíc získal i krásné přátelství s Pavlínou. Podívejte se na video:

Chcete nahlédnout do zákulisí VyVolených? Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také