TopStar

22. února 2015 01:09

Cesta ven? Cesta pařit! - Víme, kam táhla vítězná parta z Českého lva

Tomu se říká totální triumf. Film Cesta ven dolova ulovil 7 lvů a na hlavu porazil konkurenci. To se musí oslavit, jasná věc. Kam se vydala parta kolem herečky Klaudie Dudové pařit? Byli jsme jim v patách.

Na oficiálním večírku Českých lvů se tahle skupinka zdržela jen pár minut. Totiž (mezi námi) - tam to prostě nežije a horká krev je horká krev. Už v průběhu slavnostního večera bylo jasné, že jestli někdo dokáže pořádně projevit emoce, jsou to právě tvůrci a protagonisté Cesty ven (paradoxně se víc projevovali v hledišti, než pak při děkování u mikrofonu). A to moderátorka večera Lucie Výborná tolik prosila, aby to někdo pořádně "rozjel". Marně.

A protože after párty Českých lvů je fakt mrtvá záležitost, Cesta ven (konkrétně její romská část) se sbalila, naskákala do taxíků a odjela na soukromý večírek do penzionu v Dykově ulici, ke kterému se, předpokládáme, ještě přidají ostatní ocenění i další členové štábu.

O moc krušnější noc zažila režisérka Andrea Sedláčková a všichni kolem filmu Fair Play. Nominací měl nejvíc, ale neproměnil ani jednu, což absolutně NIKDO nečekal!

Ze všech nominovaných filmů vidělo nejvíce diváků pohádku Tři bratři - do kin jich přišlo 660 tisíc. Ta získala tři Lvy.


Přečtěte si také