TopStar

23. srpna 2013 12:00

Dagmar Dandová

Cesty domů – Večírek plný živých i mrtvých

Seriál Cesty domů II. začátek další série a na večírek v pražském SOHO přišly skoro všechny postavy této populární rodinné ságy. Dokonce i ty, které již zemřely.

Skvěle to na party rozjel herec Pavel Soukup, který ale v seriálu moc vesele neskončil. „Je to velice smutné. Scenáristé mě nechali zemřít,“ řekl a přiznal, že mu nejvíc bude chybět seriálový partner herec Miroslav Etzler. Soukup hrál v Cestách domů kapitána Roberta Vejnara, kterého na obrazovkách brutálně zastřelili.

„Bez Pavla už to nikdy nebude takové, ale doufám, že se třeba vrátí ze záhrobí,“ vtipkoval Miroslav Etzler, který dorazil na večírek bez partnerky.

Na rozdíl od Vladimíra Kratiny, který přišel s manželkou Jitkou a dcerou Dominikou. Seriálový ředitel nemocnice si brzy dal doutník a nechal své „dámy“ ať se baví samy.

„Dlouho jsem nekouřil, ale teď si dám občas, když je k tomu vhodná příležitost doutník. Pokud je klid, tak někdy vykouřím i tři,“ přiznal se. Herec je stále neuvěřitelně šarmantní a nedivíme se, že platí za sexsymbol. Měří skoro dva metry a nad ostatními měl docela výhled.

„Tak my velcí lidé máme nadhled. Hodně věcí vidím ze shora,“ smál se.

Největší kočkou na večírku byla herečka a moderátorka TOP STAR Magazínu Iva Kubelková. Ta stejně jako Miroslav Etzler dorazila bez partnera a měla nejodvážnější šaty široko daleko. Bývalá česká vicemiss poslední dobou hodně zhubla a v černém outfitu se sexy rozparkem působila jako pravá femme fatale.

Další zemřelou postavou ze seriálu Cest domů, která se objevila na večírku, byla Soňa Mašková, kterou v Cestách domů hrála krásná Pavla Vitázková. Tu zabil při autonehodě zákeřný Roman Hamzík v podání Jana Dolanského.

„Takový je herecký život no. Byla to smrt z nešťastné lásky," prozradila Vitázková o své roli. Smrt její postavy v seriálu Cesty domů už ji nemrzí, protože jednak je to už dávno, a hlavně má před sebou velmi radostnou událost. Herečka je v šestém měsíci těhotenství. Očekávání potomka ji ještě přidalo na kráse, takže přítomní pánové lapali po dechu a Vitázková jen zářila štěstím.

Na party nedorazila s manželem hercem Dušanem, ale s kamarádkou a celou dobu se evidentně dobře bavila. „Jsem moc ráda, že se tu se všemi po delší době opět potkávám. Mám se dobře, těším se na miminko a zároveň na spoustu krásné práce, která mě čeká po jeho narození.

Na své kolegy se přišla podívat i Jitka Smutná, která hrála do loňského června jednu z nejoblíbenějších postav Lídu Bernátovou. „Všechny vás zase moc ráda vidím. Co dělám? Užívám si léto, odpočívám a těším se na role v divadle, které budu na podzim zkoušet,“ řekla herečka.

Režisér Jiří Adamec pronesl slavnostní přípitek a pozval všechny, aby se šli podívat na slavnostní ohňostroj, během kterého mířilo k nočnímu nebi nad Vltavou dvě stě raket na znamení dvou set natočených dílů seriálu.

„Jsem moc rád, že jsme se dostali k číslu dvě stě a doufám, že dalších dvě stě dílů je ještě před námi,“ přál si pod hvězdami mezi hvězdami.

- Dad, Jad-

Seriál Cesty domů můžete vidět na Primě každé pondělí a středu v 20:15.

Více o seriálu Cesty domů najdete zde:


Přečtěte si také