TopStar

5. května 2013 11:50

Blanka Konrádová

Chceš být v balíku? Staň se dvojnicí Britney Spears!

Peníze se dají vydělávat různými způsoby. A pokud jste navíc podobní někomu slavnému, jde to celkem rychle. Servírka Michaela opustila svou práci v IIkestonu v Derbyshire a stala se dvojnicí populární zpěvačky Britney Spears.

A její výdělky jsou doslova astronomické. Za jedno vystoupení si účtuje 3500 liber. Proto není divu, že si díky podobnosti se slavnou zpěvačkou ve svých 19 letech pořídila svůj první dům a o tři roky později další. V garáži jí stojí několik super luxusních aut značky Mercedes či Audi TT a Toyota MR2.

Michaela je Britney neuvěřitelně podobná. "Jsem velice šťastná, že vypadám jako Britney a žiju i její život. Nejlepší na tom je, že jsem její velký fanoušek. Bylo by totiž divné, kdybych se vydávala za někoho, koho nenávidím. Jestli někdy dostanu šanci se s ní setkat, chtěla bych jí poděkovat.“

Michaele se však vždycky takhle nedařilo. Když se Britney ztratila z očí veřejnosti, práce bylo pro Michaelu míň a míň. To jí způsobilo finanční potíže a opožděné platby hypotéky.

„Musela jsem přestat i topit, protože jsem neměla na zaplacení účtů.“ Brzy se však její situace zlepšila. Díky velkému návratu Britney a vydání jejího pátého studiového alba Blackout je Michaela opět na výsluní.

"Práce zase začíná pomalu přicházet. „Čím více se Britney bude objevovat na veřejnosti, tím víc budu i já vydělávat peníze.“

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také