TopStar

5. května 2018 02:55

Chcete být krásné jako tyto dámy? Řiďte se jejich radami!

V dobách, kdy plastické operace nefrčely a kosmetologie nebyla tak rozvojová jako dnes si hollywoodské krásky vymýšlely zkrášlující a omlazující procedury samy. Břitvy, špendlíky, kladiva - použít šlo zkrátka cokoli! Podívejte se na sex symboly minulého století a inspirujte se.

Audrey Hepburn

Aby měla Audrey precizně namalované řasy, používala zvláštní metodu. Poté, co si namalovala oči řasenkou vzala aristokratická kráska špendlík a rozdělovala si každou řasu od té druhé. Co by se asi stalo, kdyby herečce ujela ruka...

Marilyn Monroe

Nejznámější blondýnka světa vymyslela konturování rtů. Aby vypadaly její rty plnější, nanášela herečka na vnější koutky tmavou rtěnku a do středu volila barvu rtěnky stále světlejší. Nakonec vše přetřela silnou vrstvou lesku.

Elizabeth Taylor

Herečka si celý život holila obličej. A to doslova. Břitvou projížděla po celém obličeji, aby se zbavila odumřelé a suché kůže, kterou považovala za šíleně asexuální.

Grace Kelly

Právě herečce Grace Kelly se podařilo zahájit trend konturování obličeje pomocí tvářenky. Nanášela si odlišné barvy pod lícní kosti, jiné zas nad lícní kosti a výsledek byl fenomenální.

Bette Davis

Tato kráska spala jen na zádech s malými kousky okurek na víčkách a ráno si na dolní víčka nanášela vazelínu, aby zakryla drobné vrásky.

Gloria Grahame

Herečka vždy tvrdila, že její vrchní ret není dost plný a rudý ve srovnání s tím dolním. Proto přišla s naprosto šíleným nápadem a mezi kůži a dáseň si vkládala roličku ubrousku!

Sophia Loren

Herečka s sebou měla vždy při ruce lahvičku s olivovým olejem. Ptáte se proč? Pravidelně každou hodinu si totiž mazala olej na obličej a ruce.

Marlene Dietrich

Marlene si nechala vytrhnout zuby moudrosti, aby měla výraznější lícní kosti a později dokonce využívala lepenku pro hladší pleť.

Vivien Leigh

Herečka Vivien Leigh byla jednou z prvních, které si začaly malovat rty make-upem a potom je konturovat, aby měly takový tvar, jaký kráska vyžadovala.

Greta Garbo

Greta Garbo si na oční víčka také nanášela vazelínu, až poté vždy využila linku na oči. O to lépe potom linky držely.

Rita Hayworth

Rita byla nesmírně hrdá na své vlasy a starala se o ně vlastními metodami. Po každém mytí je potřela rostlinným olejem, zabalila do ručníku a poté opláchla horkou vodou s citronovou šťávou.


Přečtěte si také