TopStar

14. října 2018 11:00

Ilona Blašková

Chcete mít svou oblíbenou celebritu doma? Pořiďte si „její“ barbínu!

Není snad holčička, která by tuto hračku neměla doma. V obchodech se dají koupit barbíny všeho druhu. Princezny, víly, lékařky ale i skejťačky. Blondýny, tmavovlásky, se světlou i tmavou pletí. Ikonická panenka prostě dobyla svět! A to nejen ten dětský, ale i svět šoubyznysu. Kterým celebritám se poštěstilo mít svou vlastní panenku?

Na loňském udílení cen Grammy šokovala všechny přítomné zpěvačka Beyoncé. Ve svých zlatých šatech hrdě odhalovala těhotenské bříško. Některé to pohoršovalo, jiní jí tleskali. Každopádně vzbudila velký zájem u výrobců, kteří vyrobili její dokonalou miniaturu v podobě panenky Barbie.

Módní ikona Heidi Klum má také svou panenku. Vždyť ve světě modelingu je velký pojem! Jak moc se ale originálu podobá, posuďte sami.

Dříve byla společnost vyrábějící barbíny často kritizována za to, že proporce panenek neodpovídají realitě a holčičky pak mají pokřivené představy o ženské kráse. To se však netýká barbíny inspirované plus size modelkou Ashley Graham.

Sexy herečka a zpěvačka Jennifer Lopez si vysloužila hned několik panenek. Jejich tvůrce však podle nás trochu šetřil materiálem. Její pověstný zadek je poněkud menší, než jaký má ve skutečnosti. Co říkáte?

Agenti Mulder a Scullyová ze seriálu Akta X, které ztvárnili herci David Duchovny a Gallian Anderson mají také své panenky. Jsou to jejich věrohodné kopie, co myslíte?

Pokud byste si trošku připlatili, pořídíte panenky opravdu nerozeznatelné od originálu. Jeden americký umělec, který si říká Cyguy vytváří opravdové skvosty. Podívejte se sami!

Sdílejte článek

Přečtěte si také