TopStar

26. ledna 2018 07:00

Chcete si vydělat 3 miliony? Najděte ztraceného psíka sousedky Paris Hilton!

Paris Hilton si na domácí mazlíčky potrpí. Se svými 35 by si mohla otevřít klidně zvířecí školku. Většinou se jedná o psy. Na krmení a celkový životní standard svých pejsků má světová kráska zvlášť kreditku. A jak se před nedávnem ukázalo, část z této sumy (3 miliony korun) se Paris rozhodla dát tomu, kdo najde psíka její sousedky.

Dědička sítě luxusních hotelů zveřejnila na svém Instagramu inzerát o ztraceném pejskovi. Jedná se o rasu pomeranian a vypadá jako miniaturní plyšová hračka. Paris k příspěvku připsala, že nálezci či informátorovi velmi ráda věnuje v přepočtu 3 miliony korun. Mazlíček byl ukraden ze zahrady u domu jeho majitelky, sousedky Hilton. A to není výplod fantazie pomatených žen, celou akci krádeže zaznamenal kamerový systém. Fotografii zlodějky přidala Paris ke svému příspěvku také.

Nikdo není překvapen tak vysokou částkou, kterou Hilton za nalezení psa nabídla. Všichni velmi dobře vědí, že svůdné blondýnce nahrazují pejsci přátele, jsou věrní a stálí. Hvězda médií s nimi cestuje, kde se dá. Psíci se svou paničkou dokonce spí v posteli na hedvábném povlečení. A když má Paris pánskou návštěvu, posílá své ratolesti do jejich soukromé vily, která vypadá záměrně úplně stejně jako dům Hilton.

V psí vile jsou budky s postelemi, skříně, lustry, balkon a klimatizace. A před domem samozřejmě nesmí chybět bazén. Stovky tisíc dolarů utrácí majitelka za své lásky ročně. Není v tom ale sama!

Britský herec Tom Hardy má přezdívku ‚‚advokát přes adopci zvířátek“. Hvězda filmových pláten vypráví: ‚‚Permanentně nacházím nějaké pejsky. Žena mi říká, ať s tím přestanu. Ale já se sebou nemůžu nic dělat. Nemohu narazit na toulavého psa, otočit se k němu zády a jít dál.“

Herečka Amanda Seyfried miluje svého pejska Finna. ‚‚Naučil mě být lepší,“ nechala se slyšet kráska. O Amandě je známo, že je aktivistkou a zastánkyní psích práv. Se svým nejmilejším Finnem oslavila před nedávnem jeho sedmé narozeniny a na tuto počest mu udělala mrkvový koláč s masem. Alespoň to Seyfried tolik nepřehání a suma, kterou ročně za svého miláčka utratí, není tak obrovská.

V neposlední řadě je milovnicí psího pokolení herečka Jennifer Aniston. Ta byla svými čtyřnohými přáteli obklopena už od dětství. Jednoho ze svých nejmilejších pojmenovala ‚‚Můj nejmilejší kluk“. Jeho smrt byla pro herečku skutečnou ránou. Na jeho počest si nechala vytetovat na noze jeho druhé jméno Norman. V současnosti má herečka mazlíčky dva. Feny německého ovčáka Dolly a pitbula Sofii, kterou adoptovali společně s manželem z útulku.


Přečtěte si také