TopStar

30. března 2018 15:00

Chladnokrevná Margot Robbie v traileru nového snímku ‚‚Terminal‘‘

Jen před pár hodinami byl zveřejněn první trailer nového filmu ‚‚Terminal‘‘, ve kterém si hlavní roli tajemné ženy zahrála Margot Robbie známá svými rolemi ve snímcích ‚‚Sebevražedný oddíl‘‘ či ‚‚Já, Tonya‘‘. Neo-noirový thriller potěší nejednoho milovníka experimentální kinematografie, pojďme se na něj tedy podívat blíže.

Pro tentokrát si krásná blondýnka zahraje chladnokrevnou vražedkyni, která skrývá svou psychologickou stránku pod maskou nevinné servírky. Sloganem filmu se stal jeden z nejznámějších citátů amerického státníka Benjamina Franklina: ‚‚Tři mohou zachovat tajemství, jsou-li dva z nich mrtví.‘‘

Námět se točí okolo dvou nájemných vrahů (Dexter Fletcher a Max Irons), kteří připravují riskantní plán. Ten by z nich měl udělat milionáře, ovšem v průběhu se střetávají se třemi psychopaty, kteří se schovávají pod maskou ‚‚normálních‘‘ lidí. Margot Robbie si zahrála servírku, kterou fascinují a vzrušují bizarní vraždy a herec Simon Pegg ztvárnil nevyléčitelně nemocného školního pedagoga. Také se zde ukáže Mike Myers, pro nějž je to jakýsi návrat k filmu a kinematografii vůbec. Ten hraje uklízeče, který ale trpí nespočtem zvrácených choutek a abnormálních myšlenek.

Film je debutem režiséra Vaughna Steina, který byl doposud pouhým asistentem režiséra u filmů jako ‚‚Dánská dívka‘‘, ‚‚WikiLeaks‘‘ nebo ‚‚Harry Potter‘‘. Ve Spojených státech se diváci mohou těšit na premiéru už 11. května a v České republice se datum premiéry zveřejní v polovině dubna.


Přečtěte si také