TopStar

22. června 2018 11:33

Chris Pratt má zas jinou! Pro tentokrát krásnou dceru Arnolda Schwarzeneggera

Poté, co se lamač ženských srdcí Chris Pratt rozvedl se svou někdejší ženou Annou Faris, to vypadalo, že si začal s kolegyní z oboru Jennifer Lawrence. Ukázalo se ovšem, že šlo o pouhé spekulace. Teď oficiálně randí s dcerou hollywoodského bouráka Arnolda Schwarzeneggera. S éterickou brunetkou Katherine. Co myslíte, hodí se k sobě?

Dvojici odchytili fotografové, když ta vrkala na pikniku. A ihned poté západní média zveřejnila, že Chris je z Katherine úplně vedle. Starší dcera Arnolda Schwarzeneggera je seděla v ten den naproti Chrisovi a celá zářila. Zdá se, že Hollywood je o jeden zamilovaný pár bohatší.

Pakliže je jejich vztah skutečný, jde o pořádnou změnu. Pratt totiž dosud holdoval především herečkám, Katherine se ale věnuje psaní a před nedávnem vydala knihu Maverick and Me. Zároveň si vede blog a s herectvím nemá nic moc společného.

Není to tak dávno, co se spekulovalo o románku Pratta s Jennifer Lawrence, především několik měsíců po uvedení filmu Pasažeři, kde si dvojice zahrála. Tvrdilo se, že Jen je příčinou rozpadu manželství mezi Prattem a herečkou Annou Faris, ale oba aktéři skandálu se nechali slyšet, že mezi nimi nikdy k žádnému romantickému vztahu nedošlo.

‚‚Nikdy jsem s Chrisem Prattem nic neměla. On se rozvedl se ženou až 2 roky poté, co jsme natáčeli film. I přesto se všichni rozhodli, že za to můžu já,‘‘ nechala se tehdy ublíženě slyšet herečka.

Sdílejte článek