TopStar

21. února 2014 10:00

Dagmar Dandová

Christina Aguilera: Bude se vdávat s velkým břichem!

Americká zpěvačka Christina Aguilera (33) čeká druhé dítě se svým snoubencem, filmovým producentem Mattem Rutlerem (29). Hvězda už má syna Maxe (6) s tanečníkem Jordanem Bratmanem, s kterým se ale kvůli nepřekonatelným rozdílům před třemi roky rozvedla. A teď chystá znovu veselku.

Aguilera svého nastávajícího poznala při natáčení muzikálu Varieté v roce 2010. V té době se zrovna rozváděla a Matt Rutler pracoval ve filmovém štábu jako asistent. Jiskra prý přeskočila okamžitě.

Zpěvačka se teď nejvíc bojí, že zase přibere. Po prvním porodu bojovala s nadbytečnými kily přes dva roky, než se konečně dostala do formy.

Aquilera se snažila dokonce postavit na své "buclatější" postavě novou image, ale setkala se jen s negativními reakcemi. Její agent zpěvačku nakonec přece jen donutil podstoupit drastickou dietu.

Rutler, pro kterého bude svatba i dítě životní premiérou, se na zásnuby připravoval hodně dlouho. Nechal speciálně pro Christinu vyrobit prstýnek podle svého návrhu. O ruku ji požádal v nejromantičtější den roku, na den sv. Valentýna.

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také