TopStar

24. března 2018 09:38

Christina Aguilera to neměla s muži lehké! Dokonce chodila s homosexuálem

Zpěvačka Christina Aguilera (37) byla hostem americké show RuPaul‘s Drag Race‘s a promluvila o svých nejtemnějších zážitcích. Když se blonďaté krásky zeptali, komu byla věnována píseň ‚‚Infatuation‘‘ z roku 2002, zmínila, že jejímu vztahu s latinoamerickým vyvoleným, který byl ale gay.

‚‚Bylo to totálně srdcervoucí,‘‘ nechala se v show slyšet zpěvačka. Prý to pro ni byl šílený šok umocněn faktem, že se jeho orientace ukázala až po relativně dlouhé době. Aguilera také zmínila, že skladbu ‚‚F.U.S.S‘‘ ze svého alba Back to Basics z roku 2006 věnovala Scottovi Storchovi, který byl producentem jejího alba Stripped z roku 2002. Nehledě na to, že podle Christininých slov společně vytvořili mnoho skladeb, jejich vztah nedopadl úplně nejlépe. Album i přesto vyšlo a Aguileře se podařilo pokračovat ve své kariéře i bez Scotta.

Podle jejích slov se po triumfálních albech stáhla, aby mohla pracovat na desce úplně nové a pořádně neotřelé. A když se něco nedaří, je třeba to ustát se vztyčenou hlavou. ‚‚Prostě pokračujte žít. Já se hrozně inspirovala tím, co vidím dnes. Jsem si jista, že každý z nás má chvíle a místa ze svého života, na která nevzpomíná rád. Myslím, že je to důležité. A právě tyhle vzpomínky jsou součástí mé hudby i mě samotné,‘‘ zmínila hvězda a dodala, že je velmi důležité vzpomínat na vše dobré, co nás kdy v životě potkalo.

‚‚Jak jen dosáhnete určité úrovně úspěchu, uvidíte, jak se lidé kolem vás začnou měnit. Vy se jim přizpůsobíte nebo je necháte za sebou a budete se posouvat po boku lidí jiných. Do té doby, dokud si budete pamatovat, kdo skutečně jste, budete si všímat všeho dobrého kolem vás, a nic vás nedokáže zastavit,‘‘ zakončila Aguilera svou zpověď.

Sdílejte článek
Štítky zpěvačka gay Christina Aguilera láska

Přečtěte si také