TopStar

16. února 2018 18:00

Christina Aguilera rozpálila fanoušky žhavými fotkami!

Je to teprve pár hodin, co zpěvačka s hlasem bohyně zveřejnila na svém Instagramu sérii pikantních fotografií. Christina Aguilera (37) zveřejnila na svém profilu 3 černobílé snímky, na kterých pózuje ve vířivce úplně nahá! Co bylo důvodem takové akce, to fanoušci nepochopili. Fantastickou postavu blonďaté krásky ale ocenili.

‚‚Christino, miluji tě. Tohle jsou nejlepší fotky, které jsem kdy viděl,‘‘ napsal jeden z fanoušků hvězdy. Někteří z věrných fanoušků usoudili, že Christina tímto chtěla poukázat na nové album, které v co nejbližší době vyjde.

Fanoušci také udělali paralelu s dřívějším Christininým albem Stripped, které vyšlo roku 2002. Zpěvačka už pořádně dlouhou dobu žádné hudební album nevydala, koncem loňského roku si to ale vykompenzovala hned několika grandiozními vystoupeními.

Tak třeba před nedávnem se Christina objevila na ceremonii předávání hudebních cen American Music Awards, kde předvedla své hlasové možnosti a dokázala, že titul vrcholné zpěvačky stále drží pevně v rukou. Teď fanoušci napjatě čekají na nové hity, případně i album světové zpěvačky, které jí naposled vyšlo v roce 2012, co už je pořádná dávka let. Snad se dočkáme a Aguilera neplánuje pověsit kariéru na hřebík.

Sdílejte článek

Přečtěte si také