TopStar

4. ledna 2018 14:26

Chtěl si užít dovolené, jeho drahá polovička však onemocněla: Leoš s Monikou na Bora Bora

Je veřejně známý fakt, že si Leoš Mareš svou nastávající Moniku Koblížkovou hýčká, co to jde. Teprve v listopadu trávila dvojice volné chvíle na Maledivách, už o měsíc později se vydal hvězdný pár do Las Vegas, kde si užil Silvestr. Dnes je tomu opět jinak a nejvýnosnější moderátor země tráví čas ve Francouzské Polynésii.

‚‚Cesta do ráje,“ takhle okomentovala Monika Koblížková, svou fotografii z cest na Instagram, pro nyní z Francouzské Polynésie. Už nějakou dobu je v povědomí veřejnosti, že moderátor a lamač nejednoho ženského srdce svou snoubenku stále překvapuje všelijakými výlety a cestami. V současnosti tráví hvězdný pár čas na jednom z nejproslulejších ostrovů světa Bora Bora. Moderátora finanční stránka evidentně netíží, proto připravil své prozatím přítelkyni pobyt v luxusním resortu.

Vše se zdálo být idylické. Jak už tomu tak bývá, jedna komplikace se přeci jen vyskytla. Monika onemocněla. A to už na jejich předchozí cestě v Las Vegas. O stavu módní redaktorky můžeme říci, že o nic vážného nejde a péče Leoše je jistě maximální, tudíž si Monika svou dovolenou řádně užije i tak.

Atraktivní brunetka po boku Mareše jen kvete a je tak zároveň jedním z nejznámějších jmen současné domácí scény. Módní ikona srší nejen charismatem a vtipem, ale může se pochlubit i fantastickou figurou a citem pro detail. Se svým milým určuje módní trendy a objevuje se na nejedné společenské akci. Tvrdí, že soužití s Leošem je v podstatě práce na plný úvazek. Stále něco podniká a pořádá všemožné cesty.

Je evidentní, že vztah oběma aktérům dvojice svěčí, Leoš i Monika se po boku toho druhého za relativně krátkou dobu změnili k nepoznání. Leoš by pro svou vyvolenou udělal modré z nebe. A Monika na tom není jinak. Jednu výjimku by však našla. S humorem tvrdí, že jméno Leoš by si vytetovat nikdy nenechala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také