TopStar

1. května 2013 15:45

Blanka Konrádová

„Chtěli jsme se zabít,“ přiznává Erbová

Vlaďka Erbová (31) má z manželství s fotbalistou Tomášem Bahenským dceru Viktorku (7), Tomáš Řepka (39) má z předchozího vztahu Veroniku (17) a Tommasa (12) a společně vychovávají Marcuse. Bývaly doby, kdy jich byly plné noviny.

Hlavně sportovní rubriky pravidelně informovaly o Tomášových „blikancích“. Teď jako by se po nich slehla zem. Co se stalo? Tomáš Řepka se stal funkcionářem, sportovním manažerem Baníku Most, a ze sexbomby Vlaďky je máma na plný úvazek.

Vlaďko, ty ses poslední dobou úplně vytratila z showbyznysu?

Ale ono to trvá už dýl. Vlastně co jsem otěhotněla a Marcusovi byl právě rok, takže zhruba dva roky. Jsem doma a jsem spokojená.

Chodíš ještě přehlídky?

Minimálně. Většinou jen pro stálé klienty. Práci se nevyhýbám, ale důležitý je pro mě honorář. Když už na půl dne odcházím od dětí, tak chci, aby to bylo za částku, která je tomu adekvátní.

Tomáš byl celý půlrok bez zaměstnání, to muselo být pro něj strašné vzhledem k tomu, s jakým nasazením fungoval předtím. Jak jste to spolu zvládli?

Byli jsme spolu 24 hodin denně a přiznávám, že mnohokrát během té doby jsme se chtěli navzájem zabít. Ale to k tomu patří. Byla to zkouška vztahu, zásadní období našeho života, kdy jsme jeden druhého poznali na sto procent.

Takže teď už ho opravdu znáš. Kdyby tě požádal o ruku, vzala by sis ho?

Jasně že bych si ho vzala, protože vedle sebe mám partnera, kterého jsem si přála. Nikdo není dokonalý, ani já, ale společný život nám vyhovuje.

Jak to u vás doma vypadá, pomáhá ti Tomáš s dětmi?

Strašně. Na malého se doslova upnul. Po těch dvaadvaceti letech víceméně stejného režimu – hraní, tréninků a cestování – to je pro něj změna a hodně si to užívá. Já už viděla hodně tátů, ale Tomáš… to se prostě nedá popsat. On je jako máma.

Bydlíte v domě, kterého se už delší dobu snažíte zbavit. Už jste se smířili s tím, že ho neprodáte?

Naopak, jsme smíření s tím, že ho prodáme.

A stále máte v plánu další dítě?

Jsou věci, které se plánovat nedají. Já bych si hrozně přála ještě jedno dítě, ale není to o tom, že bychom se o něj snažili. Když to přijde, tak to přijde.

A Tomášovy děti z prvního manželství si už k vám cestu našly?

Tak ke mně si ji určitě ani nehledají, ale s Tomášem jsou v kontaktu telefonicky.

-iba-


Přečtěte si také