TopStar

30. prosince 2013 11:50

Dagmar Dandová

Chudák Ondřej Kepka: do chomoutu nechce, ale matka ho nutí

Režisér Ondřej Kepka je synem herečky Gabriely Vránové, ale se svou slavnou maminkou to nemá lehké. Chtěla by ho totiž mermomocí oženit.

Vránová akorát oslavila 45. výročí sňatku s manželem Jiřím Kepkou a safírová svatba ji připomněla, že by se měl rychle dostat "pod čepec" i její syn režisér Ondřej, který se proslavil hlavně jako dětský herec (jeho nejslavnější role je Honzík v seriálu Arabela).

"Měl bys s sebou hodit, jestli chceš takhle krásné výročí také slavit! Přítelkyni máš, tak by mohla být příští rok svatba ...!"popoháněla Ondřeje jeho maminka Gabriela Vránová.

Jenže Kepka se zamyslel a začal počítat (jeho otec je totiž profesor matematiky). Nakonec mu došlo, že by se teoreticky mohl své safírové svatby také dožít, ale musel by se oženit hned. Bude mu totiž 45 let a mužích je známo, že "nevydrží" tak dlouho jako ženy.

Režisérovi Kepkovi se ale moc do svatby nechce. Na oslavě výročí svazku rodičů dokonce potkal svou bývalku: zpěvačku Andreou Kalivodovou a přiznal, že ani ona ho do chomoutu nedostala. A to je operní diva!

"Opravdu mě těší vidět rodiče takhle spokojené," řekl nám Ondřej Kepka a své svatební plány do budoucna neprozradil. Prý jsou tajné a my se máme nechat překvapit...

-dad-

Mrkněte na naši fotogalerii, kdo se letos vdával

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také