TopStar

13. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

Chudák Válková! Cipra ji nutí cvičit

Modelka a zpěvačka Jitka Válková (21) je už tři roky šťastně zamilovaná do fitness trenéra Mirka Cipry (40). Pokud se jí povede udělat v květnu maturitu, vyrazí společně na romantickou dovolenou po francouzské Provence.

„Momentálně nemám na nic čas a už vůbec ne na chození do fitka. Cvičím tak maximálně svoje mozkové závity. Přítel mi to pěkně vyčítá. Že prý když už mám permanentku, tak bych si měla aspoň občas vyrazit trochu se protáhnout. Ale slíbila jsem mu, že po zkouškách se na to vrhnu,“ svěřila se modelka na Havana party, kde se učila míchat pravé kubánské drinky.

Radši ale nechala s fešným barmanem u míchacího pultu kolegyně Kateřinu Sokolovou a Petrou Faltýnovou a šla udělat speciální drink jen pro Cipru. Ten jako trenér a výživový poradce alkoholu příliš neholduje, ale moc dobře ví, že i zdravou životosprávu je možné výjimečně porušit, hlavně „s Mírou“.

„Mám velmi ráda kvalitní víno, proto se moc těším na léto, až pojedeme do Provence, a projdeme si typické francouzské sklípky. Pojedeme tam asi autem, protože Míra hrozně rád řídí. Mě nechá sednout za volant maximálně tak cestou ze sklípku, ale já chci také degustovat, takže budeme muset vyrážet za vínem pěšky.“

-dad-


Přečtěte si také