TopStar

26. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Cindy Crawford: Manželství v krizi a kašle na dceru!

Cindy Crawford (47) řeší krizi v manželství s Rande Gerberem a na děti nemá čas. Svou jedenáctiletou dceru Kaiu tedy nechá dělat, co se jí zlíbí.

Kaia rozhodně nevypadá jako jedenáctiletá holčička. Už si vyzkoušela chůzi po přehlídkovém mole a je si jistá, že v budoucnu chce být jako její máma. Dcera modelingové ikony získala vloni svou první velkou práci – reklamní kampaň na dívčí kolekci oblečení.

Přestože Kaiu maminka velmi podporuje, další velké pracovní nabídky pro svou dceru raději odmítla. Cindy totiž chce, aby si její holčička užila dětství, které ona sama téměř neměla.

Kaia se ale i tak místo hraní s kamarádkami raději zabývá svými vlasy, make-upem nebo oblečením. Nedávno byla spatřena, jak nalíčená vyráží do ulic na nákupy. Na tvář si nanesla velmi jemný make-up, pěkně si upravila obočí, oči namalovala řasenkou a tužkou na oči. Rty pak zvýraznila červenou rtěnkou.

Cindy nechá Kaiu dělat, co chce. Legendární topmodelka totiž momentálně víc než děti řeší krachující manželství. Vztah s Rande Gerberem v poslední době prochází krizí. Cindy už vloni před přáteli prohlásila, že je s jejich manželstvím konec. Hlavní příčinou partnerských neshod se měla stát série nevěr ze strany Gerbera. Svou ženu totiž mimo jiné podvedl už v roce 2004 se servírkou.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky krize rande manželství Cindy Crawford makeup

Přečtěte si také