TopStar

23. dubna 2013 16:30

Dagmar Dandová

Čiperná Kostková: Vzala krémy i pro skauty

Tereza Kostková (36) je vyhledávanou herečkou i moderátorkou, která se jako jedna z mála českých celebrit dokáže na plný plyn věnovat kariéře i péči o syna Toníka (5).

Naučila se v tom tak dokonale chodit, že dokáže propojit příjemné s užitečným. Při představování nových opalovacích krémů jich rovnou pár vzala i pro skautský oddíl, do kterého chodí její syn.

„Jeee, já si tady vezmu krém. Stejně je otevřený, ten už byste neprodali. Jdu s Toníčkem do skautu, tak ho aspoň pořádně namažu,“ zvedla se Kostková před skončením tiskové konference a rychle utíkala za dalšími povinnostmi.

Dcera herce Petra Kostky velmi dbá na prevenci. Proti zrádným slunečním paprskům svého syna raději preventivně maže ochranným krémem s tím nejvyšším faktorem, a to i když je venku pod mrakem.

„Trochu se bojím, že když Toníka pořád tak natírám, aby nebyl za chvilku vůči krémům imunní,“ obávala se hvězda seriálu Obchoďák, ale přednostka Dermatologicko-venerologicke kliniky Nemocnice na Bulovce prof. MUDr. Jana Hercogová jí vysvětlila, že nic takového nehrozí.

„Když jdete na slunce, měli byste chránit pokožku kdekoliv a kdykoliv,“ řekla odbornice. Takže chudák Toník, kamkoliv půjde, bude řádně namazán.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také