TopStar

30. dubna 2020 09:13

CNN Prima NEWS: Novou posilou je Radka Rosická. Co bude moderovat?

Bude zatím jedinou ženou mezi pěti muži! Novou posilou sportovní redakce a tváří CNN Prima NEWS bude již brzy i moderátorka Radka Rosická. Manželka hvězdného fotbalisty Tomáše Rosického má na nové stanici uvádět zprávy ze sportu společně s dalšími kolegy v čele s Romanem Šebrlem.

„Ano, můžu potvrdit, že se CNN Prima NEWS vrcholí jednání o tom, že bych se stala jednou z tváří a moderátorek sportovní redakce. Brzy budu moct prozradit více,“ řekla Radka.

Jak se na její návrat na obrazovku dívá manžel? „Manžel mě podporuje ve všem, co dělám, takže mi řekl, že i nyní se CNN mě bude podporovat,“ říká kráska.

Česká CNN začne vysílat už tuto neděli 3. května přesně za pět minut sedm, kdy začnou HLAVNÍ ZPRÁVY. Sport bude součástí zpravodajského servisu nejen v hlavním vysílacím čase, ale v průběhu celého dne. A Radka rozhodně nebude ve dvoupatrovém moderním studiu sama.

„Sport bude na CNN Prima NEWS v plné síle. Potvrdili jsme již pět moderátorů sportu – Roman Šebrle, Petr Vágner a nové tváře jsou Marek Kafka, Ondřej Lípa a Tomáš Vzorek. Diváci se mají rozhodně na co těšit,“ řekl za CNN Prima NEWS Adam Halmoši.

Sdílejte článek

Přečtěte si také