TopStar

2. prosince 2013 06:50

Dagmar Dandová

Co dělá Konvičková v pyžamu? Hledá krasavce s vyrýsovanými svaly

Zpěvačka Markéta Konvičková vyrazila na vánoční nákupy a zarazila se v obchodě s pyžamy, kde obdivovala noční úbor s Mickey Mousem. A přitom si hned povzdychla, že je bez partnera.

"Nemám ho komu ukazovat, když uléhám sama. Chtělo by to najít nějakého sexy krasavce s vyrýsovanými svaly,“ zasnila se Konvičková, která v pyžamu vypadala jakkoliv, ale rozhodně ne sexy.

Tak si šla radši vyzkoušet upnuté minišaty, v kterých by mohla potencionálního partnera rozhodně okouzlit víc, než v infantilním nočním hábitu.

Utratila jsem za oblečení nakonec opravdu dost peněz, ale já zbožňuju nakupování. Mě je lepší nikam nepouštět,“ smála se Markéta, kterou nyní čeká spoustu práce, protože pojede turné s Marií Rottrovou.

V nákupním centru se dokonce potkala s herečkou Světlanou Nálepkovou, která přijela poradit s vánočními nákupy kamarádce zpěvačce Marcele Březinové.

"Já už mám letošní dárky skoro nakoupené. A od Ježíška bych si přála dostat nějaký šperk," prozradila nám Nálepková, která dělala Březinové v podstatě takového vánočního poradce.

„Vůbec nevím, co mám koupit,“ svěřovala se Březinová, kterou nakonec víc než chození po obchodech zaujala výstava zvířat.

„Hada si do ruky nikdy nevezmu,“ prohlásila rezolutně Březinová u akvárka a pak se odvážila aspoň si sáhnout na leguána.

Nakonec ale stejně musela nakupovat, protože letošní Vánoce bude trávit s dětmi a víra v Santa Klause jí pod stromečkem rozhodně stačit nebude.

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také